Sinema ModuDefault View

Sevgilisiyle onun annesini birlikte becerdi

Bu artık arzuların da ötesinde bir gece olmaya başladı.Kız arkadaşını daha önce odada paso siktiği için bu kadın da gelen seslerden 52 çekiyordu.Şimdi ise bir karar aldılar ilişkilerini bu kadınla paylaşacaklardı ki kadın hazırlıksız yakalandı.Madem bu kadar okey vermiş ve durumu kabullenmişti , adam onu da sevgilisini de aynı yatakta sikmekten çekinmezdi.

Video Ekleyen Kişi
Yorumlar
  • Merhaba ben Ankaradayım.Daha önce bir kaç defa evli çiflerin fantazilerine katıldım tamamen herşey seviyeli ve gizli kalmıştır.Bana profilim üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsinz gerekli iletişim sağlanılacaktır.

  • ıstanbullu ızleyen kızlar dullar evlıler sıkmeyı sevıyorum sert sıkıs ıstersenız gızlılık dururstluk temızlık ıcınde varım sıkılmek ısteyen msj atsın

  • Yurtdışında yaşıyorum haftaya Türkiye’ye gelecem gelmeden biriyle tanışmak istedim. Açıkçası benim için de ilginç bir tanışma olacak gibi. Şuan evde yalnızım. 5 dk içinde ararsan telefonda bi şeyler konuşabiliriz. Numaram sana garip gelmesin yurtdışında aldim Türkiye’deki arkadaşlarım da bu ne biçim numara diyor. Ararsan güzel olur benim de canım sıkılıyor. Güzel şeyler konuşuruz. Reelde de güzel şeyler olabilir.Numaram: 002378000635

  • Kaç kez seyrettim bu filimi? bir? iki? Üç ? Dört ? beş ? ∞ ? Kamera güzel giriş yapmış ama aliş acele edip pozisyon değiştirmiş.iyi ki değiştirmiş çünkü daha güzel pozisyona geçmiş. yinede güzel . kamera gerçekten güzel kullanılmış. Aliş yarım maske taksa idi daha güzel olurdu. rahat çekim yapılırdı. cuckoldturk çekimi yapmış sanırım. bu tür video görürsem dikkat ediyorum.”Harika” ”Harika” ”Harika” ”Harika” ”Harika” diyerek orgazma giden ve patnerine uyum saglayan bir kadın videosu görürsem bu aliş diyorum 🙂 Balık etli seksi bilen seksi yaşayan ve yaşatan tombul hayalimdeki kadın. sen hep mutlu ol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir